Úspěch ve výtvarné soutěži
V červnu 2026 byly vyhlášeny výsledky 31. ročníku výtvarné, fotografické a literární soutěže "Máme rádi přírodu 2026". Velkého úspěch dosáhla Eliška Líbalová z 2.C, která se svým výtvarným dílem zvítězila v kategorii studentů středních škol. Její obraz i další práce budou vystaveny po celé prázdniny v ekocentru Toulcův dvůr a dále pak na podzim na Nové radnici v Brně.





